W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę zabiegów na ciało. W szczególności polecamy zabiegi antycellulitowe. 

 

Masaż próżniowy Primelle

Jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą̨ rolek, już̇ po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się̨ kształt ciała: zmniejsza się̨ miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się̨ elastyczność́ skóry i napięcie mięśni. Drenaż̇ limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić́ do uszkodzenia skóry i zapewnić́ równomierny poślizg rolek.
Liczba zabiegów: 10-20.
Częstotliwość́: 2-3 razy w tygodniu.

Program zabiegowy Arosha
Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Rodzaj programu jest dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry klienta. 
Mimo faktu, że już po pierwszym zabiegu widoczna będzie różnica w stanie skóry, spektakularne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii 8 zabiegów. Zabiegi należy wykonywać raz w tygodniu przez kolejne 8 tygodni.

Opalanie natryskowe SunFx
Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.
Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania  z wykorzystaniem sprzętu i  100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem oraz przyszłych mam.