Cover Image

Zalety stosowania opalania natryskowego

Muśnięta słońcem skóra kojarzy się ze zdrowiem i witalnością. Wiele osób marzy o równomiernej ładnej opaleniźnie. Jednak nie zawsze możliwe jest osiągnięcie takiego efektu.

Z pomocą przychodzą wówczas solaria, które niestety nie wpływają pozytywnie na kondycję skóry. Alternatywą jest opalanie natryskowe nieniosące ze sobą negatywnych skutków zdrowotnych i bezpieczne nawet dla osób, które nie mogą opalać się w tradycyjny sposób.

 

Jakie plusy ma opalanie natryskowe?

Ważną zaletą opalania natryskowego jest fakt, iż jego efekt jest natychmiastowy. Nie trzeba spędzać długich godzin, leżąc nieruchomo na plaży – wystarczy wizyta w gabinecie kosmetycznym i zabieg trwający zaledwie 20 minut, by cieszyć się piękną skórą. Mgiełka wykorzystywana do tego rodzaju usługi oprócz tego, że ma właściwości brązujące, nawilża skórę i co najważniejsze, nie powoduje przebarwień. Ponadto ma ona świeży, przyjemny zapach, który utrzymuje się na skórze długo po opalaniu. Zabieg pozwala na nałożenie mgiełki tylko na wybrane części ciała. Dzięki precyzyjnemu rozprowadzeniu preparatu można uzyskać efekt wyszczuplający i optycznie zmniejszyć na przykład talię czy uda. Co więcej, ten rodzaj opalania doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości, takie jak rozstępy, siniaki czy przebarwienia. Znaczną zaletą jest również fakt, iż z opalania natryskowego może korzystać niemal każdy bez względu na wiek, karnację czy stan zdrowia. Nie istnieją nawet przeciwwskazania dla kobiet w ciąży, które nie mogą w pełni korzystać z naturalnych promieni słońca. Zaletą opalania natryskowego jest także brak przeszkód, by łączyć je z innymi metodami opalania. Dlatego po wizycie u kosmetyczki można bez obaw opalać się jeszcze w przydomowym ogrodzie czy na plaży podczas urlopu.

Wróć