Zabiegi antycellulitowe i modelowanie sylwetki 

 

Zabiegi antycellulitowe i modelujące sylwetkę to jedne z popularnych i skutecznych zabiegów pielęgnujących ciało. W ofercie naszego gabinetu znajduje się masaż próżniowy wykonywany urządzeniem Primelle, a także program zabiegowy Arosha, którego skuteczność zauważalna jest już po pierwszym zabiegu. Proponujemy również opalanie natryskowe, które zapewnia bezpieczeństwo nawet skórze wrażliwej.

 

Dbaj o ciało i umysł

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w gabinecie, w którym panuje przyjemna i odprężająca atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci troszcząc się o swoje ciało, mieli możliwość zrelaksowania również umysłu. Nasze holistyczne podejście do pielęgnacji sprawia, że zabiegi wykonywane są zgodnie ze sztuką w warunkach zapewniających odpoczynek.

Do wykonywania zabiegów pielęgnujących twarz i ciało wykorzystujemy zaawansowane technologie, które są bezpieczne nawet dla skóry skłonnej do podrażnień. Dzięki temu możemy zaproponować zabiegi, które zmniejszają obrzęki kończyn, poprawiają jędrność skóry, redukują cellulit oraz hamują procesy przedwczesnego starzenia się. Ilość i częstotliwość zabiegów zależy od kondycji skóry ciała, dlatego sesje ustalane są indywidualnie do potrzeb klienta. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów i kosmetologów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach branżowych.

 

Masaż próżniowy Primelle

Jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni. Drenaż limfatyczny aktywuje prace układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Zabieg jest wykonywany w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry i zapewnić równomierny poślizg rolek.

Liczba zabiegów: 10-20.
Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu

 

Program zabiegowy Arosha

Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Rodzaj programu jest dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry klienta.
Mimo faktu, że już po pierwszym zabiegu widoczna będzie różnica w stanie skóry, spektakularne efekty uzyskujemy po wykonaniu serii 8 zabiegów. Zabiegi należy wykonywać raz w tygodniu przez kolejne 8 tygodni.

 

Opalanie natryskowe SunFx

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.
Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem oraz przyszłych mam.