Zadbane eleganckie dłonie to podstawa. W naszym salonie zadbamy o twoje dłonie naturalnie. 

 

Manicure
Manicure jest zabiegiem, który w bezpieczny i profesjonalny sposób sprawi, że Twoje dłonie będą zadbane. W ofercie znajduje się manicure tradycyjny oraz intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci w postaci relaksującego zabiegu, czyli manicure SPA z maską i masażem.
Manicure japońskie jest to metoda która wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni. Odkryta przez gejsze metoda pielęgnacji dłoni opiera się na zastosowaniu odżywczych składników takich jak wit. A , E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Japońskiego, które nadają płytce niepowtarzalny blask perły. Jest on szczególnie polecany osobom z kruchą, łamliwa, rozdwajająca się płytką paznokciową, jak również wszystkim tym, którzy pragną mieć zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Zabiegowi mogą poddawać się również osoby po chemioterapii, ponieważ zabieg silnie regeneruje i odżywia paznokcie zamykając ich łuski co pozwala je wzmocnić, zregenerować, przywraca im blask i piękny wygląd. Dla najlepszego efektu zabieg Manicure powinno się powtarzać co około 2 tygodnie.
Manicure hybrydowe to dobry sposób na zadbany i trwały manicure niezależnie od budowy paznokci, czy długości. To ważne, ponieważ aby wykonać paznokcie hybrydowe nie ma konieczności czekania na ich naturalny wzrost, ani sztucznego ich przedłużania, dzięki czemu szybko i trwale można dodać dłoniom prestiżu i świeżości. Hybryda dobrze się sprawdza zwłaszcza podczas wyjazdów wakacyjnych i biznesowych, bowiem utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni.

Parafina na dłonie
Parafina na dłonie to ratunek dla skóry suchej, popękanej i zniszczonej. Zabieg parafinowy na dłonie cieszy się szczególną popularnością jesienią i zimą, kiedy nasza skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji, jednak właściwości regeneracyjne zabiegu sprawdzają się także w pozostałe pory roku. Zabieg parafinowy na dłonie sprawia, że już zaraz po jego zastosowaniu zabiegu skóra staje się gładka, miękka i nawilżona. Efekt ten utrzymuje się przez kilka dni.