Zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne na twarz

Zabiegi odmładzające i pielęgnacyjne na twarz wykonywane są po uprzedniej konsultacji kosmetologicznej. Jest ona niezbędna, ponieważ pielęgnacja nie może być przypadkowa, a preparaty i zabiegi muszą być ściśle dopasowane do potrzeb twojej skóry. Po konsultacji zapewnimy ci zabiegi dzięki, którym twoja twarz nabierze blasku, zdrowego wyglądu i odmłodnieje. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, które odznaczają się skutecznością  i bezpieczeństwem działania. Przed wykonaniem każdego zabiegu, informujemy klienta o tym, jak będzie przebiegał, kiedy i jakich efektów może się spodziewać, a także które skutki uboczne (lekkie zaczerwienienie, delikatna opuchlizna) nie są powodem do niepokoju, a które należy skonsultować z kosmetologiem.

 

Nawilżanie, regeneracja, odmładzanie

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zabiegów, których celem jest pielęgnacja skóry, a także przywrócenie jej doskonałej kondycji. Dbamy o to, by cera naszych klientów każdego dnia wyglądała zdrowo i promiennie. Dlatego proponujemy zabiegi liftingujące na twarz, w tym kurację liftingującą Larens oraz lifting próżniowy, do wykonania którego wykorzystujemy urządzenie Primelle. Oba zabiegi polepszają mikrokrążenie i dotlenienie skóry twarzy, dekoltu i szyi, czyli obszarów ciała, które jako pierwsze zdradzają nasz wiek. Wśród nowoczesnych technologii wykorzystywanych w naszym gabinecie znajduje się peeling kawitacyjny wykonywany przy zastosowaniu wibracji ultradźwiękowych.

Klientom borykającym się z trądzikiem, rozszerzonymi porami i bliznami proponujemy mikrodermabrazję diamentową. Parametry maszyny ustalane są na podstawie przeprowadzonej konsultacji kosmetologicznej i dostosowane do indywidualnej kondycji skóry.

 

Geneo+

Geneo+ to kosmetyczno-pielęgnacyjny zabieg na twarz, wykonywany dzięki zaawansowanej technologii. Efekty są widoczne od razu, dzięki czemu nosi on miano „zabiegu bankietowego”. Każdy Pacjent ma do wyboru jedną z dwóch opcji urządzenia Geneo+: NeoRevive® – do odmłodzenia skóry, spłycenia zmarszczek, pozbycia się cieni i worków pod oczami, poprawienia owalu twarzy (nieinwazyjnego liftingu); NeoBright® – do rozjaśnienia i odżywienia skóry.

 

Zabieg liftingujący Larens

Zabieg liftingujący Larens przeznaczony jest dla osób, którym przeszkadzają drobne zmarszczki oraz wiotka i odwodniona skóra. Skóra w szybkim tempie odzyskuje elastyczność i zdrowy wygląd. Działanie antyoksydacyjne chroni przed wolnymi rodnikami. Po zabiegu widoczne jest znaczne wypłycenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu, cera jest nawilżona, napięta, promienna i wygląda wyjątkowo świeżo.

Zalecenia:
- zalecana regularna kuracja, co 4-6 tygodni
- stosować na twarz, szyję i dekolt

 

Zabieg nawilżający Larens 

Zabieg nawilżający Larens jest idealny dla skóry, która potrzebuje długotrwałego nawilżenia, uczucia komfortu i miękkości. Przeznaczony jest dla wszystkich cer, również dla wrażliwych i problematycznych. Jest wskazany dla osób pracujących w suchych, zamkniętych oraz klimatyzowanych pomieszczeniach, nadużywających słońca, solarium, palących papierosy. Intensywnie i długotrwale zwiększa poziom nawilżenia i ujędrnienia skóry. Regeneruje i zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Zalecenia:
- zalecana regularna kuracja, co 4-6 tyg.

 

Cannabis therapy

Cannabis therapy - bioterapia z konopi to pierwsza w Polsce i unikalna na skalę światową, w 100% legalna, trój poziomowa bioterapia naprawcza na bazie konopi, CBD oraz oleju z maku. Prawdziwy ratunek dla osób borykających się z przesuszoną i odwodnioną skórą. Idealny zabieg w okresie grzewczym, gdy skóra jest niszczona przez suche i zakurzone powietrze! Dedykowana szczególnie osobą z: AZS, łuszczycą, egzemą, diabetykom i chorym onkologicznie. Nie tylko pielęgnuje i nawilża skórę, ale też przede wszystkim działa przeciwzapalnie i odbudowuje naturalny płaszcz hydro lipidowy skóry, przywracając tym samym jej prawidłowe funkcjonowanie.

Zalecenia: 

- zaleca się wykonywać w serii 6-10 zabiegów co 7-14 dni 

 

Złuszczanie Natinuel

Natinuel Zabieg z Peelingiem Migdałowym - przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z zabiegu osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, z tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach.
Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem.

- Jako kuracja: 8-12 zabiegów.
- Jednorazowo: 1-2 razy w miesiącu.

 

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja to bezbolesny peeling mechaniczny, który złuszcza zewnętrzne warstwy skóry, poprawia jej wygląd i funkcjonowanie, pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi, takimi jak blizny, trądzik, rozszerzone pory, plamy pigmentacyjne, zrogowaciały naskórek, rozstępy itd. Jest to zabieg absolutnie bezpieczny, ponieważ złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie, prowadzić do szybkiego powstawania nowych komórek, zwiększając przy tym produkcję kolagenu i elastyny. Głębokość ścierania zależy od rodzaju tarczy diamentowej, intensywności próżni oraz nacisku na głowicę i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.
Zalecenia:

- zaleca się od 2 do 10 zabiegów, co 7-10 dni

 

Lifting próżniowy

Próżniowy Lifting urządzeniem Primelle to nieinwazyjny zabieg likwidujący główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Zwiększa miejscowe mikrokrążenie, przywraca prawidłowy metabolizm komórkowy, ujędrnia skórę̨ twarzy, szyi i dekoltu, pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny.
Zalecenia: 

- zaleca się 10 do 15 zabiegów 2-3 w tygodniu

 

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to podstawowy zabieg oczyszczający. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.