Salon kosmetyczny Image

Salon kosmetyczny Image oferuje profesjonalną pomoc wizażystki, która wykona makijaż dopasowany do typu urody. Stosujemy kosmetyki cenionych firm, które nie tworzą efektu maski na twarzy, wyglądają naturalnie i lekko. Dzięki temu skóra nie jest obciążona. Podczas pracy wykorzystujemy nasze doświadczenie, umiejętności i wyczucie estetyki, a także znajomość zasad wykonywania makijażu.

 

Kosmetyki do wizażu

Wykorzystujemy kosmetyki renomowanych marek, które nie wywołują podrażnień i reakcji alergicznych. Odznaczają się lekkością i jednocześnie doskonałym kryciem. Nasze klientki nie muszą więc obwiać się niespodzianek, które pojawiły się na twarzy tuż przed imprezą. W celu osiągnięcia jeszcze lepszego efektu pięknej i gładkiej cery, proponujemy regularne wykonywanie zabiegów pielęgnujących twarz, które zregenerują skórę, nawilżą ją oraz zlikwidują pojawiające się zmarszczki.

 

Jak wykonujemy makijaż?

Dbamy o to, by makijaż był dostosowany do okazji. Spełniamy oczekiwania klientek, proponując jednocześnie delikatne, pastelowe kolory na uroczystości, takie jak chrzty i komunie, zostawiając kobiece czerwienie i złociste brokaty na bale sylwestrowe czy karnawał. Zastosowane kolory dopasowujemy do odcienia skóry, koloru tęczówki i włosów. Stosujemy bazy z filtrami, które pielęgnują twarz, na którą nakładamy makijaż, a także utrwalacz, dzięki któremu makijaż pozostanie nienaruszony nawet przez całą noc.